IJI It Group ltd
bussines it works
ГЛАВНАЯ: ПОРТАЛ: ФОРУМ
www.iji.com.ua/portfolio/
+380 93 986-8402
+380 44 360-6261
АРХИТЕКТУРА3D МОДЕЛИНГWEBПОЛИГРАФИЯГЛАВНАЯ


  Компанія IJI It Group ltd. провідний розробник, який пропонує широкий спектр послуг в області інформаційних технологій. Наші фахівці успішно працюють на ринку України та за кордоном з 2004 року. За цей час було виконано та впроваджено в життя велику кількість проектів і придбаний великий практичний досвід, що дозволяє в короткі терміни виконувати поставлені завдання.

  За участю нашої дизайн студії було створено та реалізовано багато архітектурно-дизайнерських проектів, серед яких можемо виділити: Реконструкція будівлі магазину Меркурій у Києві (зараз «Ательє кераміки заводу «Атем»), підготовка передпроектних рішень з реконструкції будівлі по вул. Лютеранська, 32, розробка дизайну екстер'єру для об'єднання «Азот», м. Черкаси, створення тривимірної моделі вертольота для конструкторського бюро «Вертикаль», зупинки громадського транспорту в Київ-Святошинському районі Київської області, і багато іншого.

  Варто відзначити креативність і тонкість смаку дизайн-фахівців компанії, що створюють дизайн-проекти із залученням останніх нововведень у сфері дизайну, проектування, 3D моделювання, будівельних та опоряджувальних матеріалів. Основні напрямки діяльності спрямовані на індивідуальний дизайн квартир і нежитлових приміщень, дизайн екстер'єру, сучасний ландшафтний дизайн та багато іншого. Співробітники компанії воплатят в життя будь-які ваші побажання.

  У процесі роботи нашими фахівцями були впроваджені модулі для управління інформаційним наповненням, структурою, форумами, рекламою та іншими можливостями а так само управління контентом інтернет-сайтів та програмного продукту для створення інформаційних ресурсів вашого бізнесу на базі Бітрікс.

  Ми допоможемо максимально збільшити рентабельність Вашого бізнесу за рахунок впровадження АйТі технологій, що значно полегшить Вашу роботу, приносячи задоволення Вам і Вашим клієнтам!


  +380 93 986-8402
  +380 44 360-6261

  design by jack4max :: powered by iji 2013